MojAndroid

Niektorí z vás pravdepodobne nikdy nezakopnú o Fotky Google a už vôbec nie o jej webovú verziu. Nájdu sa však aj takí užívatelia, ktorí túto službu aktívne využívajú. Predsa len, málokto by nechcel mať zadarmo neobmedzenú kapacitu pre fotky, ku ktorým môžete pristupovať z hocijakého zariadenia s Internetom. Posledná aktualizácia Fotky Google prináša možnosť zistiť, v ktorom albume je fotka umiestnená.

Spôsob, akým to zistíte, nie je žiadnou vedou. Stačí, ak vyberiete (i) tlačidlo umiestnené v pravom hornom rohu fotky. Potom uvidíte všetky informácie, na ktoré ste zvyknutí, a navyše zistíte aj, do ktorého albumu fotka patrí.

nexus2cee_Screen-Shot-2017-02-18-at-12.12.08-AM-668x354

Aktívni používatelia služby Fotky Google určite ocenia túto novú funkciu, keďže zvyčajne chcú mať zorganizované spomienky na dovolenky alebo výlety s priateľmi. Funkcia je zatiaľ dostupná len pre webovú verziu, avšak čoskoro by sme sa jej mali dočkať aj v mobilnej aplikácií.

Zdroj: Android Police

20.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+