MojAndroid

Keď bola začiatkom roka služba Android Pay premenovaná na Google Pay, webová stránka Google Wallet (umožňujúca posielať a prijímať peniaze, či manažovať svoje platby) sa tiež zmenila na Google Pay. Webová aplikácia Google Pay nebola na rozdiel od mobilnej dizajnovo vylepšená – až do teraz.

Náš tip
Google Pay obnoví skvelú funkciu svojho predchodcu

Webová aplikácia získala dizajn Google Material – aký v súčasnosti využívajú ostatné Google aplikácie. Dizajn sa vyznačuje fontom Product Sans a samozrejme takmer všade prevláda biela farba.

Nie je nový iba dizajn, ale aj funkcie

Okrem vizuálnych zmien bola služba Google Pay obohatená o niekoľko nových funkcií. Na karte Activity môže používateľ vidieť všetky svoje posledné platby, na karte Subscriptions môže manažovať všetky svoje predplatené služby. Na karte Adresses možno upravovať adresy na doručenie či fakturáciu.

Od teraz sa nový dizajn bude postupne zobrazovať každému používateľovi Google Pay.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+