MojAndroid

Práve sa nám oficiálne začalo leto a je veľmi pravdepodobné, že mnohí z vás budú vonku tráviť oveľa viac času ako doteraz. Aj leto ale u nás býva nevyspytateľné a nič nie je horšie ako prekazený výlet kvôli tomu, že sme neskontrolovali predpoveď počasia. Našťastie, naše smartfóny nám v tomto môžu výrazne pomôcť. Hoci v obchode Play nájdete obrovské množstvo aplikácií s počasím, nový titul Weather Mate je predsa len v niečom špecifický a možno je práve tou aplikáciou, ktorú ste hľadali.

Aplikácia ponúka všetky tie funkcie, ktoré by ste od nej očakávali. To znamená štandardnú predpoveď na najbližšie dni, zobrazenie informácií o vetre, vlhkosti vzduchu, tlaku vzduchu a aj pocitovej teplote. Nechýba detailnejšia predpoveď na najbližších 24 hodín spolu s informáciami o poveternostných podmienkach. Stačí sa pozrieť na graf a vidíte, či vás v priebehu dňa čaká jasné alebo zamračené počasie, prípadne prehánky.

Aplikácia Weather Mate sa ale od väčšiny konkurencie líši najmä svojim dizajnom. Ten je taký minimalistický, ako si len dokážete predstaviť. Jednotlivé informácie sú od seba veľmi pekne oddelené a vy tak máte dokonalý prehľad o tom, čo sa vám aplikácia snaží povedať. Aplikácia trochu imituje dizajn prostredia MIUI zo zariadení značky Xiaomi, no nezachádza do extrémov a má svoju vlastnú identitu, čo veľmi chválime. Niektoré pokročilé funkcie by vám v aplikácii mohli teoreticky chýbať, no väčšina používateľov aj tak potrebuje iba tie najzákladnejšie informácie o počasí, čo táto aplikácia bez problémov spĺňa. Titul má v obchode Play hodnotenie 4,6/5, stovky spokojných fanúšikov a dostupná je úplne zadarmo bez akýchkoľvek ďalších mikrotransakcií. Vyskúšať ho môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

20.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+