MojAndroid

Pokiaľ ste majiteľom inteligentných hodiniek so systémom Android Wear, tak je vysoká pravdepodobnosť, že na nich používate alternatívny ciferník. V obchode Play sa nachádza niekoľko naozaj parádnych kúskov, o čom sme vás informovali aj v samostatnom článku, no do výberu toho najlepšie je potrebné zaradiť aj aplikáciu Weareal. Tá ponúka, zrejme ako vôbec prvá na svete, ciferník s 3D vzhľadom. Samozrejme, že sa vám ručičky hodiniek neobjavia nad displejom, no vaše oko si bude myslieť, že sa pozerá na klasické analógové hodinky. A to všetko vďaka špeciálnym efektom.

Ciferník Weareal spoupracuje s gyroskopom/akcelerometrom vo vašich hodinkách a vždy, keď pohnete rukou, zmení sa jeho dizajn. Nie celý, iba tiene a fiktívne odlesky svetla. V konečnom dôsledku to na vás pôsobí 3-dimenzionálnym dojmom. Samotné ciferníky sú veľmi vkusné, dva základné typy sú dostupné úplne bezplatne. Za ciferník s pohľadom do útrob hodiniek si budete musieť priplatiť 99 centov. Za unikátny vzhľad vašich Android Wear hodiniek to však stojí. Priamo v aplikácii nájdete aj niekoľko nastavení farieb a funkcií, čo si ceníme. Ak vás ciferník Weareal zaujal, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
4.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+