MojAndroid

Spolupráca medzi službou Waze a spoločnosťou Slovnaft prichádza vo forme novej inteligentnej informačnej dotykovej tabule. Táto tabuľa bude umiestnená na čerpacej stanici Slovnaft a poslúži najmä na monitorovanie dopravnej situácie v okolí. Údaje o stave dopravnej situácie budú čerpané práve zo služby Waze. Na túto novinku sa môžu tešiť obyvatelia Bratislavy, konkrétne v priestoroch novej čerpacej stanice Slovnaft na Prístavnej ulici.

Náš tip
Waze vo verzii private beta konečne prináša podporu pre Android Auto

Na novej čerpacej stanici Slovnaft na Prístavnej ulici nájdu zákazníci aj prehľad aktuálnej dopravnej situácie na interaktívnej dotykovej tabuli. Víťazíme nad premávkou. Spoločne. S Waze. – vyjadrenie Waze Slovensko prostredníctvom Facebooku

Ako vnímate túto novinku v podobe novej interaktívnej dotykovej tabule so službou Waze? Využili by ste takúto možnosť na vašej čerpacej stanici? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: FB Waze

10.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+