MojAndroid

Komunitnú navigáciu Waze netreba zrejme už nikomu predstavovať. Okrem informácií priamo od používateľov je jej výhodou aj pomerne intuitívne ovládanie a jednoduché prostredie. A po novom pridali vývojári do aplikácie aj ďalšie funkcie a novinky. Medzi ne patrí napríklad možnosť vyhľadávania hlasom, či vyhľadávanie miest podľa kategórií.

Náš tip
Waze a oDoprave.info si budú medzi sebou vymieňať dáta. Tešiť sa môžu najmä používatelia

Hľadané miesta nájdete podľa toho, či ide o hotel, parkovisko, obchod, či napríklad reštauráciu. Stačí, aby ste poznali názov prevádzky a vedeli, o aký typ podniku ide. Okrem toho môžete v navigácii vyhľadávať už aj hlasom, čo sa hodí najmä pri hľadaní POI alebo cieľa priamo počas šoférovania. Praktickou novinkou je aj ukazovateľ času pri výsledkoch vyhľadávania, ktorý vám povie, ako dlho by vám trvalo dostať sa na dané miesto. Okrem toho prináša najnovšia verzia Waze-u aj opravu známych chýb a nedostatkov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
21.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+