MojAndroid

Ak ste fanúšikom automobilov, tak ste sa určite vo svojom živote už stretli s reláciou Top Gear a jej moderátormi – Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Ide o priam ikonické osoby na poli auto-moto relácií, ktorých si najnovšie uchmatol Amazon do vlastnej relácie The Grand Tour. Okrem toho ich ale najnovšie ich fanúšikovia môžu nájsť aj v navigácii Waze.

waze-top-gear-moderatori-1

Trojica známych moderátorov totižto nahrala hlasové pokyny pre používateľov tejto komunitnej navigácie. Nejde pritom o prvý prípad využitia hlasu známej osoby vo Waze. Predtým si navigovanie vyskúšal napríklad Shaquille O’Neal alebo známy úpravca áut T-Pain. Pokiaľ si chcete hlasové pokyny v typickej angličtine užiť počas jazdy autom aj vy, stiahnite si najnovšiu verziu aplikácie Waze, stlačte tlačidlo vyhľadávania, následne tlačidlo nastavení a v sekcii Jazyk hlasu vyberte English (UK) – Clarkson & May. Potom si aplikácia stiahne zvukové podklady a pri najbližšom navigovaní vás bude sprevádzať hlas troch anglických moderátorov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

29.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+