MojAndroid

Už dávnejšie sme vám priniesli informáciu o tom, že aplikácia Waze by už čoskoro mala získať aktualizáciu, ktorá prinesie úplne nové užívateľské prostredie. Sľubovaná aktualizácia je konečne dostupná a postupne začne byť sprístupňovaná pre všetkých používateľov.

Nová aktualizácia prináša okrem grafických aj zaujímavé vylepšenia po stránke UX a ponúka hneď niekoľko noviniek. Všetko sa točí okolo toho, aby bolo používanie aplikácie jednoduchšie a aby boli informácie znázornené jasnejšie. Hoci nová aktualizácia neponúka Material dizajn, nové prostredie je veľmi elegantné.

Priamo počas jazdy je niekoľkými dotykmi možné nahlásiť prekážku na ceste. Pribudol aj veľmi pekný náhľad na celú cestu a vylepšená bola aj grafika a animácie pri zobrazení mapy. Na nové ovládanie si možno budete musieť chvíľu zvykať, no keďže mali vývojári na mysli práve jednoduchosť používania, nemalo by to byť veľkým problémom. Vývojár potvrdil, že aktualizácia je už hotová a v najbližšej dobe by sa malo začať objavovať upozornenie o jej dostupnosti v obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

10.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+