MojAndroid

Populárna sociálna navigácia Waze dostala novú aktualizáciu na verziu 3.9, ktorá prináša do aplikácie niekoľko zaujímavých funkcií, vrátane úplne novej služby “Places” (v slovenskej verzii prekladu je to “Miesto”). Tá umožní používateľom pridávať a upravovať nepresné alebo neúplné informácie o podnikoch alebo obytných lokalitách.

Nová ponuka sa nachádza v menu hlásení a ja vyznačená ikonkou s nápisom Miesto. Vďaka nej bude mať používateľ možnosť pridávať vlastné umiestnenia podnikov alebo súkromných adries, s ktorými sa chce podeliť s ostatnými používateľmi. To však nie je všetko. Po príchode na už zaradené miesta sa používatelia budú môcť odteraz podieľať na budovaní rezidenčných informácií a dopĺňať ich. Pridávanie nových údajov , či fotografií je samozrejme ohodnocované Waze bodmi.

Ďalšou zaujímavou novinkou je nový parkovací asistent. Waze vo verzii 3.9 si bude totižto automaticky pamätať, kde ste zaparkovali. Aplikácia sa takto naučí vaše zvyky a lepšie vypočíta odhadovaný čas cesty (zahrnie aj parkovanie). Okrem toho pribudlo aj automatické dopĺňanie vyhľadávaných výrazov po celom svete a odstránené boli samozrejme aj drobné chyby.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid

30.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+