MojAndroid

Populárna sociálna navigácia Waze dostala novú aktualizáciu na verziu 3.9.4, ktorá prináša do aplikácie doteraz nevídanú rýchlosť odozvy. Podľa oficiálneho blogu sa jedná o výrazné navýšenie rýchlosti, nová verzia je až o 85% rýchlejšia, než tá predchádzajúca. Používatelia by tak mali zaznamenať veľké zníženie času potrebného na získanie výsledkov vyhľadávania, trasy alebo presmerovania.

Nová verzia aplikácie okrem toho prináša aj niekoľko zaujímavých funkcií, vrátane nového indikátora “Time in Traffic”. Tento sa zobrazí v aplikácií ak uviaznete v zápche a ukazuje váš postup a ako dlho budete sa budete vliecť hustou premávkou.

illu_trafficbar@2x

Aktualizácia tiež prináša možnosť veľmi jednoducho zálohovať a obnoviť váš účet napríklad v prípade, ak ste si zakúpili nový smartfón. Stačí, ak sa na novom zariadení prihlásite pod už registrovaným telefónnym číslom. Vaše používateľské meno a všetky body sa automaticky objavia.

Aplikácia okrem toho dostala vylepšenie výberu najlepších trás, nejaké úpravy v používateľskom prostredí a boli tiež odstránené niektoré nahlásené chyby.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Waze

12.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Marek

  len skoda, ze pri kazdej aktualizacii musim waze nastavit odznovu… nepamata si prihlaseny ucet, historiu zadanych miest, ani nastavenia aplikacie :(
  ma s tym este niekto podobny problem?

  • kel

   iba ty

  • robo

   tiez nemam takyto problem

  • stanleyjr

   Aj ja mám s týmto rovnaký problém

+