MojAndroid

Často plávate? Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako by ste si mohli túto činnosť spríjemniť? Čo tak počúvanie hudby? Zrejme vám niečo také ani nenapadlo, veď slúchadlá a voda väčšinou nejdú dokopy. Aj keď sa nájdu také modely, ktoré sú odolné voči dažďu či potu, plávanie je úplne iná kategória. Bluetooth slúchadlá Waveport sú ale priam stvorené pre plavcov, ktorí chcú počas plávania počúvať hudbu, alebo aj podcasty.

Ide o prvé slúchadlá na svete s certifikátom IPX7, takže pri bežnom plávaní sa im skutočne nič nestane. Voči vode je odolná základná doska, celé zariadenie je opatrené nano kódovaním, tlačidlá sú tiež zabezpečené proti preniknutiu vody a chránené sú aj piny pre nabíjanie. Okrem toho je zariadenie odolné aj voči prachu a nárazu, takže si používanie slúchadiel užijete aj v horších podmienkach.

Zabudovaný prehrávač a 8 GB vnútorná pamäť sa postarajú o to, že slúchadlá ani nebudete musieť mať pripojené k telefónu. Jednoducho si sem môžete skopírovať hudobné skladby a slúchadlá tak používať bez potreby pripojenia k inému zariadeniu. Aj napriek tomu sú ale slúchadlá vybavené modernou technológiou Bluetooth 4.2 s dosahom až 10 metrov, takže napríklad na plavárni by s ich použitím nemal byť problém. Vďaka zabudovanej batérii s kapacitou 120 mAh vydržia slúchadlá na jedno nabitie 6- 8 hodín prehrávania hudby a až 6 hodín telefonátov.

Slúchadlá Waveport sú aktuálne dostupné v rámci kampane na portáli Kicstarter. Vaše môžu byť už za 49 USD, pričom kampaň je už teraz veľmi úspešná. Cieľ 20 000 USD bol už dávno prekonaný a ak sa podarí v priebehu ďalších 15 dní dosiahnuť 80 000, vývojári sľúbili, že pridajú väčšiu 16GB pamäť, funkciu miešania poradia skladieb a bezstratové ukladanie hudobných skladieb.

Zdroj: Kickstarter

22.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+