MojAndroid

Skoré ranné vstávanie nemá rád azda nikto z nás. Pri zobúdzaní sa človek často nemôže zastaviť svoj budík, pretože nie je zorientovaný a to najmä ak vás budík zastihne vo chvíli, keď spíte hlbokým spánkom. Aplikácia Wave Alarm by mala pomôcť všetkým „sedmospáčom“, ktorí si nejakú tú minútku radi pridajú.

 

Aplikácia Wave Alarm prichádza s novinkou v podobe ovládania gestami. Stačí zamávať rukou ponad senzor na smartfóne a alarm sa, podľa nastavení, vypne alebo odloží o pár minút neskôr. Ak nemáte svetelný snímač, stačí potiahnuť prst po obrazovke smartfónu. Nastavenie je jednoduchým procesom, vybrať si môžete zo skladieb vo vašom smartfóne alebo jednu zo skladieb v aplikácií Wave Alarm.

 

Základná verzia aplikácie prichádza zadarmo, rozšírená PRO verzia stojí 2,31 € a je ju možné objednať priamo z aplikácie.

17.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+