MojAndroid

Do Obchodu Play prichádza nová mobilná hra s názvom War Commander: Rogue Assault. Vydavateľ Kixeye prišiel s titulom po vzore počítačovej hry Command & Conquer. Tím vývojárov viedol Louis Castle, spolutvorca spomínanej PC verzie Command & Conquer. Titul War Commander je dlho očakávanou novinkou. Hra bola vo vývoji takmer tri roky a svojim prostredím sa po grafickej stránke skutočne približuje PC hre Command & Conquer. Hlavným rozdielom je, že v mobilnej verzii sú vojenské jednotky a budovy dostupné hneď po zvolení. Odpadá tak čakanie pre vybudovanie na hernej mape. Hra takisto ako jedna z mála vojenských stratégií ponúka ovládanie jednotlivých jednotiek (podobne ako v PC verzii). V ponuke je kampaň pre jedného hráča s obsahom až 100 misií a takisto online funkcie pre viacerých hráčov.

Louis Castle sa vyjadril, že tím vývojárov má v pláne tvoriť nový obsah a vylepšenia do hry po dobu najbližších dvoch rokov. Hra War Commander : Rogue Assault je k dispozícii zadarmo v obchodoch Google Play a AppStore, obsahuje však “in-app” nákupy.

Verzia: 2.26.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.26.1
Aktuálna cena: Zdarma

31.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+