MojAndroid

Operačný systém Android Os je známy svojou upraviteľnosťou vzhľadu a tým, že upraviť ide jednoduchším alebo zložitejším spôsobom praktický všetko. Tou najzákladnejšou úpravou, ktorú majiteľ nového android telefónu spraví ako prvú, je výmena pozadia na ploche. Zväčša si síce vyhľadá pekný wallpaper na internete, ale často k tomu využije aj nejakú aplikáciu k tomu určenú. Jednou z takých je aj aplikácia Wallzy Pro, ktorá je do piatka dočasne zadarmo.

Podobných aplikácií je veľa. Jednou z prvých a najobľúbenejších je napríklad aplikácia Zedge, prípadne Muzei alebo dokonca Wallpapers od Googlu. Wallzy Pro ponúka 18-tisíc pozadí rozdelených do 600 kategórií, medzi ktorými sa nachádzajú aj exkluzívne pozadia vytvorené grafickými expertmi. Po spustení sú vám ponúknuté tie najsťahovanejšie.

Ďalšou sekciou sú exkluzívne pozadia priamo pre Wallzy rozdelené do kategórii, kde nájdete aj kategóriu špeciálne určenú pre AMOLED displeje. Nasleduje sekcia Kolekcie so zvyškom pozadí rozdelených do kategórií a sekcia Obľúbené, kde sa vám zobrazujú pozadia, ktoré ste si predtým označili srdiečkom ako obľúbené.  Pozadie si môžete okamžite nastaviť, stiahnuť alebo upraviť. U každého pozadia je znázornené rozlíšenie, veľkosť v megabajtoch, niekedy aj typ použitého fotoaparátu, čas zhotovenia fotky a autor.

Verzia: 1.7.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

30.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+