MojAndroid

Pozadia sú na mobilných zariadeniach jednou z najjednoduchších foriem, ako zmeniť základný vzhľad Androidu. V tomto smere prichádza bezplatná Android aplikácia Walloid, ktorá na jednom mieste ponúka používateľom všetky oficiálne pozadia výrobcov mobilných zariadení, ako sú Samsung, HTC, Sony, Apple a iní. Okrem základných pozadí tu však nájdeme aj pozadia zo známych upravených ROM a taktiež aj pozadia, ktoré spĺňajú princípy Material dizajnu.

Walloid je veľmi jednoduchá a špecifická aplikácia v Material dizajne. Po spustení sa na obrazovke ukáže zoznam výrobcov a zariadení, z akých sú dostupné pozadia. Samotný výber pozadia a jeho nastavenie na plochu sa pritom dá vykonať stlačením jedného tlačidla priamo v aplikácií, takže nemusíte otvárať akékoľvek nastavenia zobrazovania. Ďalšiu ponuku pozadí je možné vyvolať z postranného menu, kde sú uvedené aj nastavenia a kategorizácia pomocou tagov alebo obľúbených pozadí. Aplikácia okrem toho ponúka aj vlastný widget s tlačidlom, ktoré vyberie a automaticky nastaví náhodné pozadie z celej ponuky.

image (50) image (47)

Aplikáciu Walloid je možné považovať za jednu z najlepších aplikácií s pozadiami, až na fakt, že v bezplatnej verzii je preplnená reklamou a pozadiami v nižšom rozlíšení. Používatelia s vlajkovými loďami s vysokým rozlíšením tak budú odkázaní na platenú verziu za 2,19€, prípadne iné alternatívne riešenie.

 

Verzia: 2.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.3
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: 2.4.3
Aktuálna cena: 1,89 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+