MojAndroid

Vlaková simulácia TrainStation od slovenskej hernej spoločnosti Pixel Federation patrí medzi najúspešnejšie vlakové hry na sociálnej sieti Facebook. Len nedávno oslavovala svoje druhé narodeniny a doteraz si ju zahralo viac ako päť miliónov používateľov. Prednedávnom sa objavili informácie o prebiehajúcom vývoji mobilnej verzie tejto hry pre Android smartfóny a tablety, ktorá by sa mala objaviť niekedy v prvej polovici tohto roka. Podobne ako na Facebooku, bude dostupná zadarmo s možnosťou dokúpiť si  prémiový obsah, ktorý hráčom zrýchli priebeh hry.

TrainStation pre Android

Vďaka úspechu Facebook hier sa spoločnosť PixelFederation zaradila medzi top 20 najlepších vývojárov na Facebooku, celosvetovo sa nachádza v prvej stovke. Určite sa máme na čo tešiť a veríme, že Android verzia hry TrainStation zaznamená aspoň taký úspech, ako jej Facebook verzia. O dostupnosti tejto hry v obchode Google Play vás budeme určite informovať, takže sledujte portál MojAndroid.sk

Na obrázkoch nižšie si môžete pozrieť, ako bude vyzerať používateľské prostredie mobilnej verzie hry.

14.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+