MojAndroid

Ak ste majiteľom zariadení novej NXT generácie od Sony, konkrétne modelov Sony Xperia S, Xperia P alebo Xperia U, máme pre vás dobré správy. Transparentný pásik, ktorý je pre NXT generáciu špecifický, už môžete využiť nielen pri prezeraní mediálneho obsahu (Xperia U), či pri bežnej práci s vašim zariadením, pomocou aplikácie Illumination Bar Notification si z neho môžete spraviť dokonca notifikačnú diódu! Táto bezplatná aplikácia vám s tým pomôže rýchlo a jednoducho!

Aplikácia Illumination Bar Notification umožňuje nastavenie notifikácií na zmeškané udalosti pomocou transparentného svetielkujúceho pásiku na vašom Sony NXT zariadení. Tento pásik vás tak môže niekoľkými spôsobmi upozorniť na zmeškaný hovor či SMS správu. Na výber máte z niekoľkých možností svetielkovania – stále, extra pomalé (po 2s), pomalé (po 1s), stredné (po 0,5s) a rýchle (po 0,15s). Celá aplikácia je vlastne len jednou obrazovkou, kde si nastavíte, či chcete byť na zmeškaný hovor či SMS upozornení aj týmto pásikom a akou frekvenciou má svetielkovať. Aby ste si rýchlosť jednotlivých časov vedeli predstaviť, pripravili sme si pre vás krátke video.

Aplikáciu Illumination Bar Notification si môžete bezplatne stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. V komentároch nám píšte, či je táto aplikácia funkčná aj na vašom zariadení.

 

Illumination Bar Notification
Rundgong
Verzia 1.2 (17. 6. 2012)
Veľkosť 33 kB
2.1+

Zadarmo
20.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+