MojAndroid

Prostredníctvom e-shopu GearBest.com si môžete zakúpiť široké spektrum elektroniky teraz v limitovanej zľave. Pri niektorých produktoch máte možnosť využiť aj zľavový kupón. Ten stačí aplikovať pri platbe a cena výrobku klesne na nižšiu hodnotu. Ak máte o niektorý produkt záujem, poponáhľajte sa. K dispozícii je len obmedzené množstvo v prípade niektorých produktov. Nezabudnite taktiež počítať s dodatočnými poplatkami a to napríklad za dopravu či clo.

Xiaomi Mi5

Stále veľmi dobre vybavený smartfón z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi si našiel svoje miesto pri tisíckach používateľov. Xiaomi Mi 5 poskytuje výborný pomer cena/výkon a teraz je navyše k dispozícii v bielom farebnom vyhotovení za cenu len 195 eur! Použite pri platbe kupón D64GBG a výsledná cena klesne na hodnotu približne 177 eur.

–> Kúpiť Xiaomi Mi 5 prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Inteligentný vysávač od Xiaomi ponúka za výbornú cenu výkonnú alternatívu v segmente robotických vysávačov. Model Xiaomi Mi Robot Vacuum je možné korigovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie a jeho cena je len 346 eur! K dispozícii je tiež zľavový kupón XIAOMIVAC.

–> Kúpiť Xiaomi Mi Robot Vacuum prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

Xiaomi Mi Max 2 (4 GB / 64 GB)

Obrovský smartfón Xiaomi Mi Max 2 ponúka 6,44″ displej či batériu s nadpriemernou kapacitou 5300 mAh. Batériu v rámci smartfónu je možné využiť aj ako powerbanku. Smartfón môže byť váš za cenu len 266 eur! Použite kupón MaxK2 a výsledná cena klesne na hodnotu približne 239 eur.

–> Kúpiť Xiaomi Mi Max 2 prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

Blackview BV8000 Pro

Mohutný a odolný smartfón s certifikáciou IP68. Aj tak sa dá opísať model Blackview BV8000 Pro. Smartfón je určený aj pre drsnejšie zaobchádzanie a jeho cena sa pritom zastavila na hranici len 231 eur. Využite kupón BV8000P a výsledná cena smartfónu klesne na hodnotu asi 221 eur.

–> Kúpiť smartfón Blackview BV8000 Pro prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

Xiaomi Mi Pad 3

Šikovný 7,9″ tablet ponúka celokovové spracovanie a výborný pomer cena/výkon. V prípade záujmu môže byť tablet Xiaomi Mi Pad 3 váš a to len za cenu asi 272 eur. V prípade využitia zľavového kupónu Gearbest01 klesne jeho cena ešte nižšie!

–> Kúpiť Xiaomi Mi Pad 3 prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

OnePlus 3T

Úspešný smartfón čínskeho výrobcu OnePlus je tu pre vás taktiež v limitovanej zľave. Špičkový výkon vlajkovej lode či celokovové spracovanie. Aj to ponúka model OnePlus 3T s cenou len 355 eur. V prípade využitia zľavového kupónu KOnePlus klesne výsledná cena smartfónu na hodnotu približne 347 eur.

–> Kúpiť OnePlus 3T prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

Príslušenstvo

Okrem samotných smartfónov či tabletov si môžete zakúpiť v limitovanej akcii aj širokú škálu príslušenstva. Adaptér do auta z dielne Xiaomi s celokovovým prevedením, rýchlym nabíjaním a dvoma USB vstupmi môže byť váš za cenu len necelých 9 eur! Fitness náramok Xiaomi Amazfit s podporou merania tepovej frekvencie si môžete zakúpiť za sumu len 88 eur.

–> Kúpiť Xiaomi adaptér do auta prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

–> Kúpiť Xiaomi Amazfit prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

V limitovanej zľave je pre vás k dispozícii aj akčná kamera HawKeye Firefly 8S s podporou 4K a batériou 1200 mAh za cenu len 137 eur. Poslednou položkou v prebiehajúcej limitovanej ponuke je osobná váha od Xiaomi s podporou Bluetooth 4.0 či mobilnou aplikáciou pre zaznamenávanie a vyhodnocovanie vašej aktuálnej hmotnosti. Xiaomi Mi Smart Weight Scale je k dispozícii za cenu približne 37 eur.

–> Kúpiť HawKeye Firefly 8S prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

–> Kúpiť Xiaomi Mi Smart Weight Scale prostredníctvom e-shopu GearBest.com <–

26.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+