MojAndroid

Logická hra Doodle God je veľmi chytľavou hrou, najmä ak máte komplex božskej neomylnosti a dokonalosti. J V hre vytvárate svoj vlastný svet kombináciou rôznych elementov, na začiatok je to oheň, voda, vzduch a zem.

Postupne sa prepracujete kombináciou na rôzne zaujímavé kombinácie, ako človek a alkohol tvoria alkoholika a podobne… :-) K dispozícii máte nápovedu, samozrejme, nie je zadarmo a stojí vás energiu. Kombináciou prvkov sa môžete postupne vypracovať k vyšším úrovniam, ktorých je platenej verzii až 10.

Hra Doodle God je v Android Markete hneď v niekoľkých hrateľných verziách. Verzia free poskytuje obmedzenú „adventúru“, ktorá má v pomerne rýchly, ale krátky priebeh. Vo verzii F2P – free to play, je to na začiatok 4 úrovne a bonus. Obmedzením tejto verzie je, že rýchlo prídete o energiu, a tak musíte čakať 4 hodinky, pokiaľ vám Boh energiu doplní, a vy máte možnosť si vybrať z troch, zatajených, možností koľko…Energiu si môžete aj dokúpiť…

Nakoniec je to plná verzia hry, bez obmedzení…

Hra Doodle God je veľmi zaujímavou a plnohodnotnou hrou, kde si vyskúšate svoju logiku a naozaj sa pri nej prebavíte. V konečnom dôsledku vytvoríte svoj vlastný svet, ktorý môžete napríklad zničiť, keď sa zahráte na ničiteľa v podobe hry Doodle Devil, ktorú vytvoril opäť tvorca JoyBits Co. Ltd. .

 

Doodle God™ Free
JoyBits Co. Ltd.
Verze 1.1.1.5 (5. 9. 2011)
Velikost 11 MB
1.6+

Zdarma
Doodle God™ F2P
JoyBits Co. Ltd.
Verze 1.1.1 (26. 8. 2011)
Velikost 14 MB
1.6+

Zdarma

Doodle God™
JoyBits Co. Ltd.
Verze 1.4.1.3 (25. 8. 2011)
Velikost 15 MB
1.6+

50,98 Kč

 

 

 

19.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+