MojAndroid

Dnes sme sa rozhodli priblížiť vám program, pomocou ktorého si ľahko vytvoríte aplikáciu pre smartfóny, ktorú budete môcť uverejniť na Android Markete.

HyperNext Android Creator je, podobne ako AppInventor od Google, programom, pomocou ktorého si v jednoduchých krokoch vytvoríte vlastnú, aj pomerne náročnejšiu, aplikáciu pre smartfóny Android.

Program HyperNext Android Creator spustíte na všetkých dostupných verziách operačného systému Windows od verzie XP. Vytvorené aplikácie potom spustíte na všetkých verziách od Androidu 1.6 vyššie.

Navyše nepotrebujete sa vôbec učiť rôzne programovacie jazyky: Java alebo Android SDK, a práca s ním je jednoduchšia ako s obdobnými programami  ako je Eclipse alebo NetBeans.

Najaktuálnejšia verzia je rádovo 1.05 z 13-teho septembra a vývojári sľubujú pravidelné aktualizácie a pokrok vo vývoji programu HyperNext Android Creator.

Na záver hádam už len malá maličkosť… Vo verzii trial vám bude HAC fungovať 5 minút. Ak však v tomto programe nájdete opodstatnenie, a budete si vedieť predstaviť jeho využitie v rámci svojej kreatívnej činnosti pri práci s počítačom, budete si musieť pripraviť 59.95 amerických dolárov, necelých 45 € pri aktuálnom kurze.  

Zdroj: www.hypernextandroid.com

23.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+