MojAndroid
Inzercia feb.12

Špeciálna výstava pre nadšencov elektromobilov E-Mobility vás čaká až do konca februára. Nechýba 7 najmodernejších modelov elektrických áut ako Tesla Model S 90D, Tesla Roadster (vystavené prvé 2 týždne), Nissan Leaf, Kia Niro, Mercedec GLC hybrid či model BMW i3, ktorý sa stal najpredávanejším elektromobilom v segmente prémiových kompaktných vozidiel na svete.

Vyhrať môžete aj novú Tesla Model S na víkend. Stačí si správne tipnúť, koľko guličiek sa zmestilo do Tesly (formulár), ktorá je vystavená v OC Tulip v Martine.

Náš tip
Pozvánka na výstavu: Najlepšie elektromobily prídu do OC Tulip Martin + súťaž o Tesla Model S

E-mobility v plnom prúde až do konca februára!

Týmto však výstava nekončí a prezrieť si môžete tiež mestské a horské elektrobicykle alebo špeciálne zostrojené vozidlá Trabant 601 combi elektroKEWET EL Jet 5 ako Velor X Trike. Model Trabant ponúkne napríklad batériu od Tesly či dojazd na úrovni 160 – 200 kilometrov. Zaujať môže aj netradičný – drevený elektromobil – ElektroStar.  Nebude chýbať ani nabíjacia stanica od spoločnosti GreenWay. Svoje smart riešenia tu odprezentuje aj druhý najväčší dodávateľ zemného plynu a energetických riešení na Slovensku – innogy Slovensko.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+