Asus vo Veľkej Británii vydal prvé prehlásenie o dopyte po Asus Transformer Prime tabletoch. Vysoký dopyt v predobjednávkovom období spôsobil, že mnohí kupujúci sa zatiaľ nedočkali svojej dodávky nového tabletu. Asus tieto predobjednávky musí priebežne vyplniť a kupujúci neskrývajú isté sklamanie.
Trochu znepokojujúce je vyhlásenie, že firma sa zaväzuje dodať svoje zariadenia v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov. Prinášame vám vyhlásenie Asusu, ktoré hovorí o dostupnosti horúcej novinky v najbližších dňoch:
„ ASUS intenzívne pracuje s dodávateľmi a predajcami, aby sme sa pokúsili naplniť všetky objednávky. Vzhľadom k vysokému dopytu to však bohužiaľ nebolo možné. V najbližších týždňoch budeme expedovať ďalšie výrobky a napĺňať objednávky. Prosíme, obráťte sa na svojho predajcu. Ospravedlňujeme sa za prípadné vzniknuté problémy.“
Na začiatok nie veľmi dobrá reklama pre spoločnosť Asus, ale aj Android komunitu ako takú. Ale kto by si rád nepočkal na tak krásne a dokonalé zariadenie ako je Asus Transformer Prime?
Zdroj: eurodroid.com
ja si pockam kym pride veriza s 3G modulom…
podla mna sa teda dobre načakáš
No ja som si Prime objednal v piatok a mam ho uz doma, aj ked som nic nepredobjednaval. Kazdopadne som to overoval telefonicky a bol som upozorneny, ze zaujem je velky. A pokial som pozeral rozne SVK shopy rozne verzie tabletu (32,64, farba,..) ukazuju ze maju skladom. Ze by bol vacsi problem v “kapitalistickej cudzine” ako u nas ? ;-)
To je bežné…určite sa niekde váľajú stovky a niekde je akútny nedostatok.
Ja vydrzim so svojim iPadom 2 a pockam si na transformer prime 700… Predsa len lepsi display a funkcna wifi a gps…
ja mam svoj uz vysse tyzdna doma, neviem si ho vynachvalit….
este root by to chcelo, len keby ta zaruka nevyprsi s tym.
muhahaha zajtra dojde s lacne-nakupy.sk
“Ale kto by si rád nepočkal na tak krásne a dokonalé zariadenie ako je Asus Transformer Prime?”To myslite vazne? A tie problemy s WiFi a GPS su co? New features ?:)))