MojAndroid

Spoločnosť HTC len nedávno predstavila novinku HTC Sensation XE s technológiou Beats Audio a vy máte možnosť si ju vyskúšať už budúci týždeň na Android Roadshow v Košiciach.

HTC Sensation XE

Telefón nesie označenie HTC Sensation XE a bude vybavený radov softvérových aj hardvérových technológií Beats Audio, vďaka ktorým ponúkne plnohodnotnejšie počúvanie hudby v štúdiovej kvalite.  Okrem toho má Sensation XE nový facelift v štýle Beats Audio a v príslušenstve sa objavia aj kvalitné slúchadlá urBeats. Ich pripojením sa automaticky zapne špeciálne nastavený zvukový profil, ktorý je presne vyladený tak, aby dodávané slúchadlá hrali čo najlepšie.

Sensation XE bude mať teda rovnaký procesor ako Sensation pretaktovaný na frekvenciu 1,5GHz a batériu s vyššou kapacitou 1730 mAh. Dostupný bude u nás už v októbri tohto roku za zatiaľ neznámu cenu. Viac informácii o HTC Sensation XE

HTC Android Roadshow

HTC Android Roadshow je stretnutie fanúšikov Android technológií, ktoré sa uskutoční budúci týždeň 30.9. o 16,00 hotel Yasmin v Košiciach.

23.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+