MojAndroid

Vyplnto.cz je služba pre vytváranie online verejných prieskumov, ktoré môžu využiť nielen študenti ale aj firmy a iné organizácie. Ponúka možnosť vytvoriť vlastný dotazník, ktorý môže byť prístupný online pre verejnosť alebo len pre súkromné účely.

Služba ponúka niekoľko funkcií:

  • Vytvorenie online dotazníka s možnosťou vetvenia otázok
  • Verejné aj skryté prieskumy (bez publikovania výsledkov)
  • Pomoc so získavaním respondentov pre vybrané dotazníky zadarmo
  • Automatické zpracovanie dotazníkov vrátane vytvorenia grafov
  • Stiahnutie jednotlivých odpovedí pre vyhodnotenie v štatistických programoch (export do CSV a XLS)
  • Dotazníky nielen v češtine, ale aj v slovenčine, angličtine, poľštine, ruštine a vietnamštine. Webové rozhranie bude dostupné v slovenčine začiatkom budúceho roka
  • Pokročilá analýza závislostí odpovedí a možnost vytvárať výstupy pre rôzne segmenty respondentov
  • ďalšie …

K dispozícii je navyše aj vlastná Android aplikácia, ktorá umožní zúčastňovať sa na verejných prieskumoch alebo po prihlásení so svojim účtom, sledovať aktuálne štatistiky vlastných prieskumov. Zadávateľ môže dotazníky sám viacnásobne vypĺňať a samozrejme sú preňho viditeľné aj vlastné súkromné prieskumy. To môžete využiť  pri získavaní odpovedí priamo v teréne, napríklad od starších ľudí, ktorí internet nepoužívajú. Na vytváranie vlastných prieskumov budete potrebovať prémium účet – cenník nájdete na stránkach Vyplnto.cz.

  

Aplikácia podporuje všetky tipy otázok a spôsob odpovedania je prispôsobený pre mobilné zariadenia. Výhodou je tiež to, že po prvom spustení sa automaticky stiahnu dostupné dotazníky, ktoré môžete neskôr vyplniť aj offline. Po opätovnom pripojení sa vyplnené dotazníky automaticky odošlú. Všetky už vyplnené dotazníky sú označené, takže sa nestane, že by ste náhodou mohli vyplniť dva rovnaké dotazníky.

 

Aplikácia Vyplňto.cz je zadarmo dostupná na Google Play. Viac o Vyplňto.cz sa môžete dozvedieť priamo na oficiálnych stránkach služby.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

16.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+