MojAndroid

Pokiaľ vlastníte starší iPhone a chceli by ste si kúpiť nový smartfón, NAY vám ponúka zaplatiť práve pomocou vášho iPhonu. Starým telefónom tak zaplatíte za nový, prípadne za iný tovar v rámci ponuky predajcu. Jednoducho si vyberiete tovar, na ktorý dostanete zľavu vo výške výkupnej hodnoty vášho iPhonu.

Náš tip
Huawei P20 Pro vs iPhone X: Nie je to len o výrezoch | DUEL

Výkupná cena je rôzna

Najvyššiu protihodnotu za svoje staré zariadenie dostanete vtedy, ak je v nepoškodenom stave, máte k nemu kompletné príslušenstvo a krabicu. Pokiaľ je telefón poškodený, prípadne vám chýba nejaká súčasť balenia, cena sa samozrejme zníži. Približnú hodnotu zariadenia si viete zistiť aj priamo na stránkach nay.sk.

iPhone 5S

Príklad

Máte iPhone 6S 64 GB s kompletným príslušenstvom, plne funkčný a vo výbornom stave. NAY vám za tento smartfón ponúkne výkupnú cenu 205 €, ktorú môžete využiť na nákup iného tovaru. Ak k nemu nemáte krabicu, cena sa zníži o 15 €. Ak máte všetko príslušenstvo a iPhone je plne funkčný, ale má rozbitý displej, dostanete 115 €. Na výslednú cenu má teda vplyv obsah originálneho príslušenstva, stav displeja, poškodenie tela prístroja, jeho pamäťový variant a v neposlednom rade aj to či poznáte heslo na odhlásenie z iCloud.

Môžete takto priniesť len modely od iPhone 5S a novšie. Za tento konkrétny smartfón v neporušenom stave, s pamäťou 16 GB a s kompletným príslušenstvom by ste dostali 90 €. Ceny na stránke sú samozrejme len orientačné, reálnu sa dozviete až priamo na predajni.

Ako postupovať

  1. Prineste do predajne NAY svoj iPhone, ideálne so všetkým príslušenstvom, ktoré k nemu máte.
  2. Zamestnanci NAY skontrolujú jeho funkčnosť a vypočítajú jeho hodnotu.
  3. Ak s touto hodnotou súhlasíte, spíšete kúpno-predajnú zmluvu (obvykle to trvá do 20 minút).
  4. Z ponuky predajcu si vyberiete nový iPhone, prípadne ktorýkoľvek iný tovar.
  5. Pri úhrade tohto nového tovaru bude jeho cena znížená o výkupnú cenu vášho iPhonu.

Spoločnosť hovorí, že na veku vášho iPhonu, ktorý chcete takto vymeniť, nezáleží. Musí sa však jednať o model 5S alebo novší. Momentálne je možné vymeniť len iPhony, no NAY nevylučuje, že ponuka sa v budúcnosti môže rozrásť aj o Android smartfóny. Ak váš iPhone neviete zapnúť, neznamená to, že nie je funkčný. V niektorých prípadoch môže ísť iba o nefunkčnú batériu. Na základe servisnej diagnostiky technici vedia zistiť či je možné za telefón zľavu získať alebo nie.

 

Zľavu je možné uplatniť v ktorejkoľvek predajni NAY, a to len v deň, kedy svoj iPhone prinesiete. Môžete si však vybrať aj tovar, ktorý momentálne nie je na sklade. V tom prípade je možné využiť hodnotu iPhonu až po doručení objednávky.

Tento článok vznikol v spolupráci s nay.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+