MojAndroid

Oprava smartfónu či počítača nie je nič príjemné. Často to stojí veľa času a financií. Tie najlepšie servisné strediská sa však snažia nájsť riešenia, ktoré budú rýchlejšie, lacnejšie a pohodlnejšie. Presne toto ponúka autorizované servisné stredisko SWISS Service, ktoré prináša pre svojich zákazníkov rad noviniek pre zjednodušenie celého servisného procesu.

iPhone dokážu opraviť už za 20 minút

SWISS Service je jediný autorizovaný servis na Slovensku, ktorý ponúka zvolávacie akcie na najnovšie zariadenia od spoločnosti Apple, vrátane iPhone X, XS, iPhone XS Max, MacBook Pro a MacBook Air. Vďaka tomu máte istotu, že vám vaše zariadenie opravujú skutoční profesionáli, navyše s postupom schváleným priamo výrobcom.

Takáto oprava sa môže na prvý pohľad zdať komplikovaná a zdĺhavá. Opak je však pravdou. Práve vďaka použitiu najmodernejších technológií od značky Apple, dokáže SWISS Service opraviť váš iPhone už za 20 minút vrátane kalibrácie.

To znamená, že vaše zariadenie odíde zo servisu s aktívnym Face ID, prípadne Touch ID, takže mobilné zariadenie zostáva aj po oprave v identickom nastavení, ako keď ste ho priniesli do servisu. Servisné stredisko pritom ako jediné na Slovensku tento čas znížilo na polovicu, vďaka čomu sa výrazne zvýši pohodlie zákazníkov. Oprava smartfónu tak bude skutočne “na počkanie”.

Polročná záruka proti poškriabaniu a rozbitiu displeja

Aby sa v budúcnosti nehody so smartfónmi neopakovali a aby ste do servisného strediska SWISS Service nemuseli chodiť tak často, dostanete aj darček. Celkom zadarmo vám v servise aplikujú na vaše zariadenie ochrannú nano-vrstvu wowfixit. Zároveň vám SWISS Service, ako jediný autorizovaný servis na Slovensku, dá záruku až na šesť mesiacov na poškodenie a rozbitie opraveného displeja.

Ukážka nanášania ochrannej vrstvy wowfixit

Servisné centrá na Slovensku aj v Českej republike

Autorizované servisné stredisko SWISS Service si už vybudovalo skvelé meno na Slovensku. Tento rok slovenský servis expandoval aj na český trh, kde produkuje svoje dlhoročné skúsenosti zo servisovania značiek svetových výrobcov na Slovensku (Apple, Fujitsu, HP, Lexmark, Samsung). Týmto istým značkám sa bude SWISS Service venovať aj v Českej republike.

Českí zákazníci dostanú všetko to, na čo sme zvyknutí tu u nás – najvyššiu starostlivosť, profesionálny prístup a autorizovanú opravu s použitím originálneho náhradného dielu. Okrem toho servis rozširuje svoje služby aj o predaj originálneho príslušenstva pre značku Apple.

Praktická skúsenosť

V redakcii sme mali iPhone X s rozbitým displejom, tak sme výmenu vyskúšali. Prišli sme na pobočku v Bratislave, slečna za pultom si zapísala všetky dôležité údaje a zariadenie zobrala. Asi o hodinu bol náš iPhone opravený a displej vymenený. Navyše, máme na ňom nanesenú ochrannú vrstvu wowfixit a k tomu aj polročnú záruku na rozbitie displeja. V prípade, že máte záujem o opravu na počkanie, priplatíte si 20 eur a telefón máte do 20 minút opravený. V opačnom prípade to trvá hodinu až dve, podľa vyťaženosti servisu.

SWISS Service jednoznačne odporúčame. Pokiaľ chcete mať svoj iPhone opravený podľa schválených postupov priamo od spoločnosti Apple a priamo od autorizovaného servisu, SWISS Service bude určite tým najlepším riešením. Po oprave získate záruku na rozbitie displeja po dobu pol roka, rovnako sa môžete spoľahnúť na to, že váš iPhone bude stále plne funkčný, zachovaná je vodeodolnosť a podobne.

Každé zariadenie totiž po oprave prechádza výstupným testom, kde sú otestované všetky dôležité hardvérové súčasti. Pokiaľ by ste si displej nechali opraviť v neautorizovanom servise, nemáte istotu, že po oprave bude všetko na 100 % funkčné.

Článok bol pripravený v spolupráci so SWISS Service.

11.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+