MojAndroid

Na fóre XDA – Developers používateľ s menom Meltus predstavil zaujímavý ekvalizér pre úpravu zvukových efektov v podobe Beta verzie Volume +.

Aplikácia je jednoduchým nástrojom, ktorý vám pomôže nastaviť si zvuk mobilného zariadenia tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Môžete si vytvoriť vlastné zostavy, ktoré si potom uložíte a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť a obnoviť ich.

Dostupné sú tri verzie aplikácie, ktoré postupne nadobúdajú kontúry prepracovanej aplikácie na úpravu a ladenie zvuku v zariadení.

Okrem tradičnej úpravy výšok, stredových zvukov aj basov môžete na zariadeniach s ROOT právami vytvárať ďalšie nastavenia. Navyše, upraviť si môžete nielen klasický reproduktorový zvuk zariadenia, ale aj zvuk prenášaný pomocou Bluetooth slúchadla alebo pomocou klasických pripojených slúchadiel. Zaujímavá aplikácia pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí si chcú vylepšiť vlastnosti zvuku na svojom mobilnom zariadení.

Zdroj: XDA Developers

Volume + RB 2

Volume + RB 3

Volume + RB 4

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+