MojAndroid

Aplikácia VÚB Mobile banking je pre klientov dostupná už niekoľko rokov a teší sa stále väčšej obľube. Svedčí o tom aj medziročný nárast klientov, ktorý je za posledný rok až 94%. To VÚB banku, samozrejme, podnecuje a motivuje k tomu, aby prinášala nové funkcionality. Tie najdôležitejšie novinky si predstavíme v dnešnom videu s Petrou Slafkovskou, Produktovou špecialistkou pre elektronické bankovníctvo VÚB.

Partner tohto VIDEOblogu je VÚB banka

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

VÚB banka aplikáciu zredizajnovala a okrem nových farieb zmenili aj logiku a prístup k funkciám. Celá appka a práca s ňou je interaktívnejšia, jednoduchšia, klienti nájdu rýchlejšie to, čo potrebujú. Hlavnými novinkami sú 3 funkcionality:

Scan and Pay

Skenovanie pomocou skenerov čiarového kódu, QR kódu a IBANu už síce v appke nie je novinkou, ale všetky tieto skenery sú teraz spojené na jednej obazovke a sú prístupné priamo z menu. Možnosť skenovania majú klienti už aj z trvalých príkazov a platobného partnera.

Rýchly zostatok

Vďaka rýchlemu zostatku majú klienti prehľad o stave svojho účtu bez toho, aby sa museli prihlasovať do aplikácie. Stačí si otvoriť appku, potiahnuť lištu dole a uvidíte, koľko máte na účte. Navyše, táto informácia má aj farebné prevedenie – nastavenie rýchleho zostatku zhŕňa nastavenia hornej a dolnej hranice. Tá indikuje farbu lišty. Keď si stanovím hornú hranicu a som nad ňou, lišta je zelená. Ak som naopak pod ňou, lišta je červená. No a je tu ešte modrá farba v prípade, že má klient zostatok medzi stanovenými hranicami.

Denné sporenie

Vďaka funkcii Denné sporenie chce VÚB banka naučiť klientov jednoduchšie sporiť. Jedinou podmienkou je pritom vlastniť sporiaci účet (ak ho nemáte, dá sa zriadiť aj v appke). Najväčšou výhodou je to, že Denné sporenie umožňuje klientom sporiť jednoducho, nech sú kdekoľvek. Ak si napr. kúpite nejakú akciovú vec, zapíšete si v appke, koľko ste ušetrili. Takto sa dá “virtuálne” sporiť niekoľkokrát za deň. Peniaze, ktoré ste mohli minúť a neminuli ste, si tak môžete previesť na sporiaci účet.

VIDEOblog

Podrobnejšie informácie sa dozviete vo videu. V aplikácii je aj viacero ďalších vylepšení, ktoré si môžete prezrieť v pár minútach:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+