MojAndroid

Objavili sme video nahrávku novej verzie hudobného prehrávača pre Google Android, ktorá obsahuje nové a farebnejšie používateľké rozhranie.

Video bolo uverejnené najskôr na portáli XDA Developers, a počas 50 sekúnd demonštruje nové vlastnosti a funckie hudobného prehrávača vstavaného v OS Android.

Aktualizovaná aplikácia už na prvý pohľad vyzerá omnoho lepšie ako jej predchodca. Našu pozornosť pritiahli najmä živšie farby obrázkov albumov a veľmi elegantné animácie a zoraďovanie albumov, ktoré pripomínajú hudobný prehrávač na iPode a iPhone od Applu. Zobrazené informácie sú tiež omnoho čitateľnejšie.

Myslíme si, že nový hudobný prehrávač bude súčasťou Androidu 3.0 alias Honeycomb. Android používateľské rozhranie už dlho potrebuje vylepšenie, aby držal krok s konkurenčným dizajnom iPhonu. S viacerých zdrojov sa dozvedáme, že Android 3.0 by mal tieto grafické vylepšenia priniesť. Prvé zábery vylepšeného hudobného prehrávača sú predzvesťou toho, na čo sa môžeme tešiť.

Aplikácia sa dá po registrovaní stiahnuť zo stiahnuť zo stránky XDA developers a nainštalovať, ale pozor, je to BETA verzia! Neodporúčame inštalovať pokiaľ ste si nie vedomí tohto rizika!
com.google.android.music-1.apk (3.08 MB)

29.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+