MojAndroid

Spoločnosť Samsung vyhlasuje súťaž, v ktorej môžu priaznivci tejto značky a predovšetkým futbaloví fanúšikovia vyhrať množstvo atraktívnych cien. Podmienkou je v 140 znakoch vyjadriť „Na čom vám vo futbale najviac záleží“.


Vyhrať môžete okrem iného aj tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 alebo smartfón Galaxy SII

V hre sú televízor Samsung Smart TV D6000, smartfón Samsung Galaxy SII, najnovší fotoaparát Samsung Smart Camera NX20 a konzola Xbox 360 s hrou Kinect Sports. Absolútny víťaz zo všetkých zúčastnených krajín, ktorého príspevok najviac zaujme porotu, získa kompletné vybavenie skutočného domáceho kina. Zostava obsahuje 55-palcový televízor Samsung Smart TV ES8000, systém domáceho kina Samsung HT-D6750W, Samsung Galaxy Tab 10.1, Samsung Galaxy Note a konzolu Xbox 360 so senzorom Kinect a hrou Kinect Sports. Vybrané príspevky sa budú do konca trvania súťaže zobrazovať aj na veľkoplošnej obrazovke Samsung na Piccadilly Circus.

Súťažiaci môžu svoje príspevky zaslať v textovej alebo obrazovej forme. Všetky vyznania budú zverejnené aj v Galérii fanúšikov na stránke http://www.samsung.com/sk/becauseitmatters/. Súťaž trvá do 8. júla.

Zdroj: Tlačová správa

18.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+