MojAndroid

Leto je v plnom prúde a ak ste vášnivý turista alebo len riešite problém dobíjania Android smartfónu na svojich cestách, máme pre vás dobrú správu. Pripravili sme si pre vás novú súťaž. Vyhrať môžete zaujímavú cenu: solárna nabíjačka Solarmonkey Adventurer v hodnote 90 EUR. Cenu do súťaže venovala spoločnosť Sunnysoft.sk. Podrobný test a recenzie ďalších externých nabíjačiek si môžete prečítať v našom článku Test externých batérií od spoločnosti PowerTraveller [RECENZIA].

 

Ak chcete vyhrať solárnu nabijačku Solarmonkey Adventurer, stačí odpovedať na dve jednoduché otázky v našom dotazníku:

  1. Koľko produktov od spoločnosti Powermonkey nájdete v eshope Sunnysoft.sk?
  2. V ktorý deň má Sunnysoft.sk otvorenú svoju predajňu do 19:00 hod?
Svoje odpovede píšte do tohto dotazníka, kde nájdete na výber jednu z troch možností. Pomôcka: odpovede nájdete na stránke Sunnysoft.sk kliknutím na banner nižšie.

 

Podmienky súťaže: Súťaž trvá od 17.7.2012 do nedele 22.7.2012 do polnoci. Žrebovanie sa uskutoční v stredu 25.7.2012 a výsledky budú oznámené na stránke MojAndroid.sk. Pred žrebovaním budeme kontrolovať všetky duplikátne odpovede, ktoré budeme automaticky vyraďovať zo žrebovania. Cenu do súťaže venovala spoločnost Sunnysoft.sk. 

Prajeme vám veľa šťastia.

17.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+