MojAndroid

Povedzte nám, ako používate Viamo a hrajte o skvelé ceny! Každý deň odmeníme troch z vás vreckovým v hodnote 20 eur. Najoriginálnejšie nápady navyše postupujú do hry o skvelé smartfóny a špičkový tablet.

Ako sa súťaží?

1. kolo (29. 7. – 11. 8.)

Vyrovnali ste sa s niekým za obed, pivo v lese či láskyplné chvíle? Posielajte nám tipy, na čo ste použili Viamo a každý pracovný deň vyžrebujeme troch z vás, ktorým cez Viamo pošleme 20 eur.

Ak nevyhráte v prvom dni, nezúfajte – váš tip postupuje do žrebovania v nasledujúcom dni až do ukončenia prvého kola.

Náš tip
Vyhrajte každý deň s Viamom [VÝHERCOVIA]

2. kolo (12. – 16. 8.)

Zo všetkých zaslaných tipov naša porota vyberie 10 najoriginálnejších spôsobov, ktorými ste použili Viamo. Hlasovaním na portáli MojAndroid.sk čitatelia rozhodnú o 3 najoriginálnejších, ktoré vyhrajú hlavné ceny.

 

O čo sa hrá?

Každý deň: 3x 20 eur cez Viamo

Sony Xperia Tablet Z - Android tablet - 01

1. miesto: Sony Xperia Tablet Z v hodnote 620 eur

 

HTC One - Android telefón - 06

2. miesto: smartfón HTC One v hodnote 500 eur

Samsung Galaxy S4 mini - Android telefón - 01

3. miesto: smartfón Samsung Galaxy S4 mini v hodnote 400 eur

Ako sa zapojiť?

Cez online formulár nám napíšte, akým originálnym spôsobom ste využili Viamo. Vyplňte svoje meno, priezvisko a telefónne číslo a ste zaradení do denného žrebovania a do súťaže o hlavné ceny.

>>> Súťažný formulár Viamo <<<

 

Čo je Viamo?

Mobilná služba Viamo je ako stvorená na vyrovnávanie sa s kamarátmi. Posielanie peňazí je veľmi jednoduché – jediné, čo potrebujete, je telefónne číslo príjemcu a nainštalovanú mobilnú aplikáciu Viamo svojej banky. Pri posielaní peňazí stačí vybrať príjemcu z telefónneho zoznamu, zadať sumu a potvrdiť PIN kódom. Príjemca sa ihneď dozvie o tom, že peniaze sú na ceste.

Náš tip
[Rozhovor] Adam Marek: Mladík, ktorý mení smartfóny na peňaženky. Cez službu Viamo

Aplikáciu môžu zatiaľ používať klienti Tatra banky a VÚB banky, avšak platby môžu prijímať aj klienti ostatných bánk.

Nemáte ešte Viamo?

Náš tip
Tatrabanka a VÚB o VIAMO [Rozhovor]

 

Pravidlá súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou VIAMO a.s., ktorá venovala výhry do súťaže.
 • Súťaž bude prebiehať v dvoch kolách od 29. júla 2013 do 16. augusta 2013, spolu 15 pracovných dní.
 • V prvom kole hráte každý deň o 3-krát vreckové 20 eur, spolu 600 eur, ktoré výhercom zašleme cez aplikáciu Viamo. Žrebovanie troch výhercov prebieha každý pracovný deň o 18.00 hod. Ak súťažiaci nevyhrá v žrebovaní v deň, keď poslal svoju súťažnú odpoveď, postupuje do žrebovania v nasledujúci deň až do ukončenia prvého kola súťaže.
 • V druhom kole porota v zložení zástupcov Viamo, Tatra banka a VÚB banka vyberie 10 najoriginálnejších použití Viama. Vybraní používatelia postupujú do hlasovania na stránke MojAndroid.sk. Traja s najvyšším počtom hlasov od čitateľov získajú tri hlavné ceny.
 • V druhom kole budú udelené hlavné ceny – tablet Sony Xperia Z a dva smartfóny – HTC One a Samsung Galaxy S4 mini za najoriginálnejšie využite aplikácie Viamo, ktoré zvíťazia v hlasovaní.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplnenie formulára s menom, priezviskom, telefónnym číslom a popisom originálneho spôsobu využitia aplikácie Viamo. Používateľ, ktorý sa zapojí do súťaže zároveň musí vyjadriť súhlas s týmito pravidlami.
 • Jedno telefónne číslo sa môže do súťaže zapojiť iba jeden krát. V prípade, ak používateľ pošle viac odpovedí priradených k tomu istému telefónnemu číslu, do súťaže bude zaradená iba odpoveď zaslaná ako prvá v poradí.
 • Súťaže sa môže zúčastniť len fyzická osoba staršia ako 15 rokov, ktorá má spôsobilosť na právne úkony, a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Maloletý sa môže súťaže zúčastniť iba v zastúpení zákonným zástupcom.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 Obč. zákonníka), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať, a to ani prostredníctvom súdu.
 • Organizátor súťaže si vyhradzujú právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
29.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+