MojAndroid

Pripravili sme si pre vás novú súťaž. Ak ste sledovali naše video “Čo týždeň dal”, určite ste už netrpezlivo čakali na moment vyhlásenia súťaže. Nejdeme vás teda už ďaľej naťahovať. Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Samsung vyhlasujú súťaž o špičkovú audio súpravu s dockom Samsung DA-E750 v hodnote 650 EUR!

Bezdrôtový audio systému Samsung DA-E750 je použiteľný so zariadeniami radu Galaxy, ale aj iPhone a iPad. Cez aplikáciu Samsung Wireless Audio Dock je možné audio súpravu prepojiť s každým Android zariadením. Systém požíva elektrónkový zosilňovač, ktorý sľubuje vylepšený zvuk a lepší zážitok z počúvania hudby. V kombinácii s digitálnym zosilňovačom, systém znižuje možnosť skreslenia zvuku. Systém Samsung DA-E750 je tvorený 2.1 kanálovým systémom zvuku, výstupný výkon systému je udávaný až na 100 wattov (2x20W + 60W subwoofer). K hardvérovým vlastnostiam patrí podpora Allshare pre gadgety a AirPlay pre iOS. Nájdeme tu aj Bluetooth 3.0.

Do súťaže sa môže zapojiť každý, stačí odpovedať na dve jednoduché otázky:

 >>> súťažný dotazník <<<

Súťaž začína v pondelok 30.júla a končí v nedeľu 12-teho augusta 2012. Výhercu vyžrebujeme spoločne so zástupcami spoločnosti Samsung a bude zverejnený na stránke MojAndroid.sk najneskôr do 20.augusta 2012. Zo súťaže budeme automaticky vyraďovať všetky duplicitné odpovede od jedného súťažiaceho. Cenu do súťaže venovala spoločnosť Samsung.

30.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+