MojAndroid

Už tento víkend sa koná dlho očakávaný festival Y-FEST, ktorého súčasťou sú aj Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch. Podujatie sa koná v Refinery Gallery v Bratislave a ak sa ho zúčastnite aj vy, môžete sa zapojiť do súťaže o nový smartfón OnePlus 6!

Y-FEST 2018: Víkend plný hier, technológií a zábavy

Už tento víkend, od 5. do 7. októbra, sa v bratislavskej Refinery Gallery koná festival hier a technológií Y-FEST 2018. Jeho súčasťou sú Majstrovstvá SR v e-sporte, kde si sily zmerajú hráči populárnych hier CS:GO, League of Legends, Heartstone, FIFA, NHL, Clash Royale a po prvýkrát aj v PlayerUknown’s Battlegrounds.

Okrem toho bude súčasťou Y-FEST-u aj Fanta U-FEST, čo je najúspešnejší YouTube festival na Slovensku. Zúčastnia sa ho mnohí úspešní slovenskí youtuberi a chýbať nebude ani autogramiáda. Y-CON je zasa festival cosplayu a fanartu a jeho prednosťou je najmä porota s medzinárodným zastúpením. Súčasne s týmito udalosťami sa bude konať aj Y-TECH, čo je herno-technologická výstava. Priamo na mieste bude k dispozícii množstvo stánkov, kde si budete môcť vyskúšať najmodernejšie (nielen herné) technológie a vypočuť si prednášky mnohých technologických spoločností.

Ako na to?

Pravidlá sú veľmi jednoduché. Stačí, keď sa od dnes, 5. októbra do nedele, 7. októbra do 11:00 hod. zúčastnite festivalu Y-FEST a spravíte si tu fotografiu alebo krátke video. Obsah necháme na vás, dôležité je, aby bolo jasne viditeľné, že ste na festivale boli. Túto fotografiu alebo video potom stačí nahrať na váš osobný Instagram profil a použiť hashtag #oneplus6mojandroid. Následne už iba stačí, keď bude sledovať na Instagrame náš profil MojAndroid.sk a oficiálny profil najväčšieho herného turnaja na Slovensku ygames_tournament.

Každý, kto splní tieto podmienky, bude zaradený do súťaže o smartfón OnePlus 6, ktorý podujatiu Y-FEST venuje redakcia MojAndroid.sk. Výherca telefónu, ktorý je okrem iného skvelý aj na mobilné hranie, bude vyhlásený v nedeľu na Orange Stage pred začiatkom finále v hre PlayerUnknown’s Battlegrounds.

MojAndroid.sk je mediálnym partnerom podujatia Y-FEST 2018.

5.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+