MojAndroid

Prinášame vám výsledky súťaže s poisťovňou Union, ktorú sme mali na stránke v termíne od 16.8. do 4.9.2011. Vašou úlohou bolo vyskúšať novú aplikáciu UNION mobilné poistenie a ohodnotiť túto aplikáciu. Súťaž bola jedinečná aj v tom, že ste si mohli vybrať svoju výhru:  jeden zo špičkových Android zariadení: HTC Sensation, LG Optimus 2X,  Samsung Galaxy SII alebo Sony Ericsson Xperia Arc.

Porota po ukončení súťaže vyhodnotila odpovede a vybrala jedného výhercu, ktorý získava Android smartfón. Celkovo sme dostali viac ako 200 veľmi kvalitných odpovedí a nápadov na vylepšenia aplikácie. Porota sa nakoniec zhodla na jednom víťazovi.

Výherca je Rudolf Halmi z Prešova, ktorý si vybral smartfón Samsung Galaxy SII.

Srdečne gratulujeme!

Poďakovanie od poisťovne Union

 

Vážení čitatelia portálu MôjAndroid.sk,

dovoľte, aby som sa vám v mene poisťovne Union srdečne poďakoval za vašu účasť v súťaži. Množstvo a najmä kvalita nápadov na zlepšenie našej aplikácie náš veľmi potešili. Veríme, že aplikácia vám aj vďaka vašim podnetom, z ktorých viacero určite zapracujeme, zjednoduší uzatváranie poistenia vždy, keď to budete potrebovať. Zároveň by som rád poďakoval výhercovi a zagratuloval mu k výhre.

Marek Kopča, Union poisťovňa, a.s.

 

3.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+