MojAndroid

Minulý týždeň sme si pre vás pripravili súťaž s eshopom Sunnysoft.sk, v ktorej sme hrali o solárnu nabíjačku Solarmonkey Adventurer. Za jeden týždeň sa do súťaže zapojilo skoro 900 našich čitateľov(presne 898 respondentov) a jeden z nich získava výbornú externú nabíjačku v hodnote 90 EUR.

Vašou úlohou bolo odpovedať na dve otázky. Správna odpoveď na prvú otázku: “Koľko produktov od spoločnosti Powermonkey nájdete v eshope Sunnysoft.sk” je 49 produktov. Druhá bola otázka: “V ktorý deň má Sunnysoft.sk otvorenú predajňu do 19,00 hod?”. Všetci, ktorí odpovedali “Streda” majú pravdu. Kedže sme počas súťaže dostávali od vás rôzne podnety na nezrozumiteľnosť prvej otázky, rozhodli sme sa byť benevolentnejší pri žrebovaní a pripustili sme aj ostatné odpovede do žrebovania. Odpoveď na druhú otázku však musela byť v správna.

Zo všetkých odpovedí sme teda vyžrebovali jedného výhercu, ktorý je: Peter Protuš. Srdečne blahoželáme.

Cenu do súťaže venovala spoločnosť Sunnysoft.sk.

25.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+