MojAndroid

Minulý týždeň sme pre vás pripravili súťaž na našej Facebook stránke. Cenou je štýlové retro bluetooth slúchadlo s názvom NeoRetro, ktoré v zahraničí predáva operátor Orange. A zapojiť sa do súťaže bolo naozaj jednoduché.

Vašou úlohou bolo napísať do komentára, s ktorou osobou najčastejšie telefonujete. Celkovo sa do tejto súťaže zapojilo takmer 300 z vás, čo nás veľmi teší. Náhodným výberom sme vyžrebovali výhercu štýlovej ceny, ktorým sa stal Matej Tinák! Gratulujeme a sme radi, že sme “prelomili” vašu smolu so súťažami. ;-)

Vy ostatní nezúfajte! Už čoskoro pre vás prinesieme ďalšiu zaujímavú súťaž! Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a YouTube, aby vám neunikli žiadne dôležité informácie o súťažiach a horúcich témach!

10.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+