MojAndroid

Pri dnešnom internetovom pripojení a prácou s rôznymi aplikáciami je priam nutnosťou mať v rámci povinnej výbavy čistič cache vyrovnávacej pamäte. Internetové pripojenie totiž zahlcuje svojim obsahom naše disky nielen v počítačoch, ale aj v tabletoch, smartfónoch a iných zariadeniach používajúcich internetové pripojenie. Všetko je to spôsobené tým, že pri pripojení na internet sa nám obsah stránok jednoducho ukladá na disk a my ho následne používame.

Jednou z aplikácií, ktoré by mohli pomôcť v boji s ukladajúcimi sa dátami na „disk“ vášho smartfónu je Easy Cache Cleaner. Je to jednoduchá aplikácia, ktorá poskytuje analýzu a vyčistenie vyrovnávacej pamäte.

Výhodou aplikácie je nastavenie pripomienky, aby ste si prečistili svoj smartfón od „dátového odpadu“ z internetu. Zaujímavou možnosťou je aj prehľad jednotlivých aplikácií a ich cache pamäte. Pristupovať potom priamo z aplikácie môžete aj do systému, kde už môžete „manažovať“ cache pamäť jednotlivých aplikácií vo vašom smartfóne Android.

Easy Cache Cleaner je jedna z mnohých aplikácií, ktoré sa nachádzajú na Android Markete. Jej výhodou oproti ostatným, s ktorými sme mali tú česť sa zatiaľ zoznámiť spočíva v tom, že si môžete nastaviť pripomienku, ktorá vás na tento úkon, čistenie vyrovnávacej pamäte, upozorní.

Či už sa rozhodnete pre aplikáciu Easy Cache Cleaner, alebo inú na čistenie vyrovnávacej pamäte, určite by tento nástroj, pokiaľ ste priaznivcom surfovania po internete v mobile, nemal chýbať vo vašom povinnom, aplikačnom arzenáli.

čištění vyrovnávací paměti
Bazinga!
Verzia 1.0 (8. 1. 2012)
Veľkosť 790 kB
2.1+

Zadarmo

 

28.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+