MojAndroid

Minuloročné vlajkové smartfóny spoločnosti Samsung sú stále veľmi žiadané ako lákavá ponuka pre mnohých používateľov. Dnes si predstavíme niekoľko kúskov voliteľného príslušenstva práve pre zariadenia Samsung Galaxy S8 a S8+. Nebudú chýbať ochranné kryty, externé batérie či pamäťové microSD karty, ktoré môžu doplniť interné úložisko zariadenia.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Náš tip
VIDEOrecenzia Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti

Ochranné sklá a kryty – Samsung Galaxy S8

Smartfón Samsung Galaxy S8, podobne ako jeho väčší súrodenec S8+, obsahuje zakrivený Super AMOLED displej a sklenenú zadnú stenu. Tieto prvky sú prepojené pevným kovovým rámom po bokoch zariadenia, napriek tomu netreba ochranu tohto smartfónu podceniť. Vhodnou voľbou tak môže byť 3D ochranné tvrdené sklo na prednú stranu a tiež ochranný kryt na stranu zadnú.

Kúpiť 3D tvrdené sklo na Samsung Galaxy S8

Ochranný kryt Samsung Clear View.

Elegantnou voľbou pre ochranu zadnej strany zariadenia môže byť čierny obal Spigen Liquid Crystal. Je vyhotovený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je odolný a flexibilný. Po stránke ochranných krytov ponúka Samsung aj svoje originálne príslušenstvo. Pre ochranu prednej a zadnej strany súčasne je k dispozícii kryt Samsung Clear View, ktorý navyše ponúkne aj základné informácie z vášho smartfónu na svojej prednej strane.

Kúpiť obal Spigen Liquid Crystal na Samsung Galaxy S8

Kúpiť Samsung Clear View kryt na Samsung galaxy S8

Ochranné sklá a kryty – Samsung Galaxy S8+

Prakticky totožný spôsob ochrany zariadenia platí aj v prípade modelu Samsung Galaxy S8+. Pokiaľ nechcete využívať 3D ochranné tvrdené sklo, môžete zvoliť aj ochrannú fóliu Samsung, pričom v balení dostanete hneď 2 kusy. Tá poslúži ako spoľahlivá ochrana pred ľahkými škrabancami, jej aplikácia však môže byť o čosi náročnejšia, ako v prípade ochranného skla.

Kúpiť 3D tvrdené sklo na Samsung Galaxy S8+

Kúpiť ochrannú fóliu na Samsung Galaxy S8+

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Po stránke ochranných krytov ponúka výrobca rovnaký Samsung Clear View, vďaka ktorému môžete ochrániť prednú a aj zadnú stranu zariadenia. Ak však chcete svoj smartfón využívať o čosi aktívnejšie, a to najmä v exteriéri, vhodnou voľbou môže byť odolný kryt Nillkin Defender II.Ten je síce o čosi hrubší a mierne pozmení dizajnovú líniu zariadenia, na druhej strane však dostávate o čosi istejšie uchopenie zariadenia.

Kúpiť Samsung Clear View kryt na Samsung Galaxy S8+

Kúpiť odolný kryt Nillkin Defender II na Samsung Galaxy S8

Voliteľné príslušenstvo

Ochranou zariadenia to však nekončí a vy si môžete vybrať z ďalšieho sortimentu voliteľného príslušenstva. Priamo v balení smartfónu totiž Samsung pridáva aj kvalitné AKG slúchadlá. Ak by ste však chceli vyskúšať akúsi bezdrôtovú alternatívu, môžete zvoliť napríklad model Samsung Geat IconX 2018, ktorého recenziu sme vám priniesli aj na našom webe.

Kúpiť Samsung Gear IconX 2018

Náš tip
Samsung Gear IconX 2018: Konečne skvelá výdrž | RECENZIA

Bluetooth slúchadlá Samsung Gear IconX 2018.

Vhodným doplnkom k vášmu zariadeniu môže byť aj externá batéria Samsung Kettle. Tá ponúkne štýlový dizajn, kapacitu až 10 200 mAh a možnosť nabíjania dvoch zariadení súčasne prostredníctvom dvojice USB výstupov. Ak by ste chceli rozšíriť svoje interné úložisko, neváhajte a využite pamäťovú kartu Samsung microSDHC 32 GB EVO Plus Class 10 UHS-I. Tá ponúkne solídnu rýchlosť, navyše nechýba SD adaptér, na výber je hneď vo viacerých pamäťových verziách.

Kúpiť Samsung Kettle

Kúpiť Samsung microSDHC 32 GB

Ak máte tip na nejaké ďalšie štýlové príslušenstvo k vlajkovým smartfónom Samsung Galaxy S8 a S8+, neváhajte a podeľte sa s ďalšími čitateľmi. Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

11.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+