MojAndroid

Čína je dnes jedným z najväčších trhov, kde sa ročne predajú milióny smartfónov, tabletov a najrôznejších gadgetov. Nie je preto prekvapivé, že práve v čínskych e-shopoch nájdeme stovky produktov, ktoré by ste u nás hľadali len márne. Navyše, tieto sa často chvália nízkou nákupnou cenou, ktorá častokrát podlieza všetko to, čo môžete kúpiť na našom domácom trhu. Samozrejme, nakupovanie z Číny môže so sebou niesť určité úskalia, vo väčšine prípadov je však nákup a doručenie tovaru úplne bezproblémové. Aj preto sme sa vám rozhodli priniesť výbery zaujímavých zariadení a príslušenstva z Číny, ktoré vyberáme z e-shopu GearBest a Everbuying.

HDTV Adapter

Užitočný adaptér, ktorý umožní k podporovaným telefónom pripojiť nielen pamäťové karty, ale aj ďalšie zaujímavé príslušenstvo vrátane myšiek, USB diskov, klávesníc a iných. Ak to váš telefón podporuje, slúži aj na prenos videa do monitora alebo televízora. Disponuje totižto vlastným HDMI výstupom, ktorý podporuje rozlíšenie do 1080p. Kompatibilný je napríklad so Samsungom Galaxy S6, Samsungom Galaxy S5 a ďalšími zariadeniami. Jeho cena je len 10,49$ a kúpiť ho môžete v e-shope Everbuing.

hdmi

Mobile Phone Micro Lens

Spravte z vášho smartfónu digitálny mikroskop. Stačí pripnúť špeciálne príslušenstvo s optikou a vlastným osvetlením, ktoré vám poskytne 60-100 násobný zoom. To všetko vo veľmi kompaktnom púzdre, ktoré môžete mať vždy pri sebe. Kompatibilný je s väčšinou telefónov s fotoaparátom umiestneným v hornej časti tela. A keďže cenou 11 dolárov vás toto zariadenie tiež nezruinuje, môže si ho dovoliť skutočne každý. K dispozícii je v obchode Everbuing.

mikroskop

Univerzálna zástrčka GBtiger

Ak veľa cestujete, tak by vám vo výbave určite nemala chýbať ani univerzálna zástrčka a nabíjačka pre mobilné zariadenia. Tú použijete v rôznych krajinách, kde sa zásuvky od tých našich výrazne odlišujú. Kompatibilná je napríklad so zástrčkami v USA, Veľkej Británii, Európe, Austrálii či v Číne. Použiť sa dá so všetkými zariadeniami, ktorých výkon nepresahuje 1380W pri 230V alebo 660W pri 110V. Cena zástrčky je 14,5 dolára.

charger

Doosl DSER107 FM vysielač

Jednoduchý FM vysielač pre váš smartfón, ktorý naladí na frekvenciu, ktorú potrebujete. Pomocou tohto zariadenia môžete počúvať skladby bezdrôtovo aj na autorádiu bez konektivity Bluetooth. Zariadenie disponuje 300 mAh batériou, ktorá zabezpečí 10 hodín prevádzky. Priamo na FM vysielači je integrovaný displej, ktorý informuje o použitej frekvencii. Bonusom je, že takýmto spôsobom je možné potom využívať zariadenie aj pre handsfree hovory. Cena takéhoto FM vysielača je približne 15 dolárov.

fm

3 v 1 stojan

Pekný stojan pre váš smartfón, ktorý zastúpi hneď tri funkcie. Okrem toho, že váš smartfón nabije, tak mu môže poslúžiť aj ako čítačka pamäťových kariet, či ako dok pre pripojenie USB myši a klávesnice. Navyše, disponuje aj 3,5 mm audio výstupom, takže môže fungovať aj ako základňová stanica pre vašu audio zostavu. Stačí len pripojiť a používať. Cena za takýto stojan je v obchode Everbuying 18,66$.

 

stojan

Doolike USB Power Adapter

Ak hľadáte nabíjačku, ktorá by dokázala obslúžiť aj niekoľko zariadení súčasne, tak potom odporúčame poobzerať sa po zariadení ako je Doolike USB power adapter. Ide o nabíjačku s ôsmimi USB portami, ktoré dokážu do zariadenia dodať prúd v rozmedzí od 500 do 2100 mAh. O parametroch nabíjania ste pritom informovaní prostredníctvom LCD displeja. Navyše, takáto nabíjačka disponuje aj čipom pre riadenie nabíjacieho prúdu, ako aj ochranu pred prebitím batérie. V obchode Everbuying ju kúpite za 20 dolárov.

nabijacka

 

28.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+