MojAndroid

VÚB od dnes svojim klientom spríjemní výber hotovosti z bankomatu. Odteraz je to totiž možné z bankomatu vyberať peniaze aj prostredníctvom vášho mobilu. Banka tak naďalej pokračuje vo vylepšovaní svojej mobilnej aplikácie a prináša ďalšie užitočné funkcie.

Pohodlné výbery pre väčšinu klientov s aplikáciou

Funkcia do aplikácie pribudla na základe internetového hlasovania samotných používateľov, ktorí si ju tu zvolili ako najužitočnejší prídavok do aplikácie. Novinka bude zatiaľ dostupná pre majiteľov debetných kariet Visa Inspire, ktoré tvora väčšinu zo všetkých kariet vydaných k bežným účtom vo VÚB. V januári pribudne podpora aj pre ostatné debetné karty klientov banky. Potešujúca je aj správa, že nová forma výberu hotovosti bude dostupná ako pre majiteľov zariadení s Androidom, tak aj s iOS.

„Vďaka novej službe klienti ušetria čas strávený pri vyklikávaní požiadavky na výber hotovosti na bankomate, pretože mobilná aplikácia výrazne zjednodušuje a zrýchľuje prácu s jeho obrazovkou”, hovorí Andrea Šipošová, vedúca oddelenia Kartových procesov VÚB. „Zároveň ani nie je nutné vybrať kartu zo svojej peňaženky. Stačí, ak si v mobilnej aplikácii zákazník vygeneruje jednorazový kód, ktorý následne prepíše do bankomatu VÚB”, dodáva.

Platnosť kódu sú 3 minúty. Vygenerovať si kód na karte v aplikácii Mobil banking môže každý klient, ktorý je zároveň držiteľom karty. Nie je možné vygenerovať kód na platobných kartách vydaných k účtu, ktoré sú vydané na meno iného držiteľa. Limit na jeden výber z bankomatu prostredníctvom mobilu je 200 euro a maximálny počet vygenerovaných kódov je 5 za deň. Na výber sa vzťahuje aj denný limit pre výber z bankomatu nastavený na karte.

VÚB s Google Pay už čoskoro

VÚB nám v rozhovore prezradila, že plánuje pridať novú službu platbu mobilom. Google Pay tak môžeme očakávať už čoskoro.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
5.12.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+