MojAndroid

Nebolo tomu až tak dávno, keď sme vám priniesli video o novinkách, ktoré priniesol update aplikácie VÚB Mobil Banking. Dnes sme tu s podobným videom opäť, keďže je dostupná ďalšia aktualizácie tejto appky s ešte zaujímavejšími funkciami.

Táto aktualizácia prináša do aplikácie dlho očakávanú možnosť pre výber peňazí z bankomatu len za pomoci mobilného telefónu. Samotná funkcia nie je pre klientov VÚB žiadnou novinkou, keďže výber z bankomatu za pomoci telefónu mohli doteraz uskutočňovať prostredníctvom aplikácie Wave2Pay. Po novom však vyberanie peňazí smartfónom prichádza aj do hlavnej aplikácie, a to najmä kvôli tomu, aby klienti tejto banky našli všetko, čo potrebujú “pod jednou strechou”. Viac sa už dozviete vo videu.

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Článok vznikol v spolupráci s VÚB bankou.

 

15.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+