MojAndroid

Nebolo tomu až tak dávno, keď sme vám priniesli video o novinkách, ktoré priniesol update aplikácie VÚB Mobil Banking. Dnes sme tu s podobným videom opäť, keďže je dostupná ďalšia aktualizácie tejto appky s ešte zaujímavejšími funkciami.

Táto aktualizácia prináša do aplikácie dlho očakávanú možnosť pre výber peňazí z bankomatu len za pomoci mobilného telefónu. Samotná funkcia nie je pre klientov VÚB žiadnou novinkou, keďže výber z bankomatu za pomoci telefónu mohli doteraz uskutočňovať prostredníctvom aplikácie Wave2Pay. Po novom však vyberanie peňazí smartfónom prichádza aj do hlavnej aplikácie, a to najmä kvôli tomu, aby klienti tejto banky našli všetko, čo potrebujú “pod jednou strechou”. Viac sa už dozviete vo videu.

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Článok vznikol v spolupráci s VÚB bankou.

 

15.12.2018
  • oskar22

    Ešte aby im to podporovali všetky ich bankomaty. Už sa mi stalo (Optima Košice), že bankomat VÚB túto službu nepodporoval, čo mi potvrdili aj v pobočke banky v blízkosti tohto bankomatu.

    • Vlado

      bankomat v optime je asi najhorší v celom meste :) .. koľkokrát tam prídem, vždy je nejaký problém, najmä s vkladom na účet

+