MojAndroid

Anketa Smart Banka 2018 je na konci a my sme spoznali banky s najlepším mobilným bankovníctvom na Slovensku. Na skvelom druhom mieste skončila VÚB, ktorá poskočila z tretieho miesta v poslednom ročníku. Okrem priazni klientov za to vďačí aj množstvu nových funkcií, ktoré vlani pribudlo v mobilnom bankovníctve VÚB.

2018 bol pre VÚB rokom plným noviniek

Iba máloktorá banka sa vlani sústredila na mobilné funkcie tak, ako práve VÚB. Tá prichádzala s jednou novinkou za druhou a klienti banky tak majú v priebehu 12 mesiacov k dispozícii mobilné bankovníctvo, ktoré je oveľa praktickejšie, užitočnejšie a zvláda množstvo nových funkcií:

“Rok 2018 z hľadiska vývoja aplikácie VUB Banking vnímame ako úspešný. Podarilo sa nám priniesť viacero zaujímavých noviniek.

Zvýšili sme užívateľský komfort a tiež sme priniesli nové funkcie, ktoré si odhlasovali samotní klienti. O tom, že to boli správne kroky svedčí aj výrazný nárast aktívnych používateľov našej aplikácie (viac ako 42 %). Z noviniek spomeniem napríklad to, že klienti si vedia rovno aktivovať našu aplikáciu v mobile a nemusia urobiť prvotné prihlásenie do Internet banking, ako to bolo v minulosti.

Priniesli sme tiež aplikáciu so samostatným dizajnom pre našich prémiových klientov s vybranými funkciami iba pre tento segment.Naši klienti ocenili aj spustenie možnosti výberu z bankomatu pomocou mobilnej aplikácie bez použitia karty a uvedenie služby Google Pay,” hovorí Lucia Luptáková z VÚB.

Ocenenie za 2. miesto v ankete Smart Banka 2018 pre VÚB.

Novinky budú pribúdať aj tento rok

Vlani spravila VÚB výrazný krok vpred z hľadiska svojho mobilného bankovníctva. Banka si ale uvedomuje, že je dôležité nezaspať na vavrínoch a inovovať chce aj naďalej: “Aj v tomto roku sa klienti môžu tešiť na viaceré vylepšenia aplikácie, zatiaľ však viac nechceme prezrádzať. Čo môžeme povedať je, že chceme pokračovať v rozširovaní online predaja produktov cez aplikáciu, teda rozširovať katalóg produktov, ktoré sa dajú aktivovať online,” dodáva Luptáková.

Smart Banka oceňuje banky s najlepším mobilným bankovníctvom

Anketa Smart Banka 2018 má za sebou už štvrtý ročník. Na základe verejného hlasovania, ktorého sa tento rok zúčastnilo vyše 20 000 čitateľov webu MojAndroid.sk a toho, aké funkcie mobilného bankovníctva považujú za najdôležitejšie, sme spoznali banky s tými najlepšími mobilnými aplikáciami.

 

VÚB oceňuje v ankete Smart Banka 2018 prepracovanejší systém hodnotenia: “Anketu hodnotíme pozitívne aj vzhľadom na spôsob hodnotenia v ankete. Vďaka tomuto novému systému sú výsledky pre nás relevantnejšie a tešíme sa, že objektívne ukázali, ako na tom ktorá aplikácia je aj z pohľadu funkcií, ktoré ponúka.”

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
22.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+