MojAndroid

Nie je banka ako banka. Kým niektoré vyzerajú, akoby zaspali dobu, iné pravidelne napredujú v ústrety budúcnosti. Do tej druhej a nepochybne zaujímavejšej skupiny patrí aj VÚB banka. Tá už niekoľko rokov usilovne pracuje na tom, aby svojim klientom priniesla čo najmodernejšie riešenia v rámci mobilného bankovníctva.

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

No a veru, že sa jej to aj úspešne darí. Za všetko svedčí pravidelné zlepšovanie aplikácie VÚB Mobil Banking, ktorá je teraz intuitívnejšia a bohatšia na funkcie ako kedykoľvek predtým. VÚB banka sa totiž šikovne rozhodla, že miesto zameriavania sa na viacero bankových aplikácií súčasne, zdokonalí svoju hlavnú aplikáciu. V tej následne klienti nájdu všetko to, čo potrebujú. Vďaka tejto stratégií si aplikácia Mobil Bankingu prešla za posledný rok viacerými významnými updatmi.

Tie boli zamerané najmä na zvýšenie používateľského komfortu pri práci so samotnou aplikáciou. Popri vylepšovaní svojho mobilného bankovníctva však VÚB prihliadalo aj na požiadavky svojich klientov. Tie neskôr vyústili napríklad v prepojenie s čoraz populárnejšou službou Google Pay. Noviniek však do appky VÚB Mobil Banking pribudlo omnoho viac, pričom o všetkých sa dozviete vo vyššie uvedenom videu.

Pokiaľ vám je aplikácia VÚB Mobil Banking sympatická a chceli by ste oceniť pokrok VÚB banky v oblasti mobilného bankovníctva, môžete svoj názor vyjadriť v našej ankete o najlepšiu mobilnú bankovú aplikáciu roka Smart Banka 2018.

Video vzniklo v spolupráci s VÚB bankou.

8.2.2019
 • Ender

  …….a v zahraničí sa po poslednom update neda aktivovať

  • Tomas

   No ešte stále sa nedá aktivovať už sa s tým trápim týždeň a nič.

 • Daniel

  “Úžasný” článok, len mi chýba zmienka o výpadku, kaď sa viac ako 2 týždne nebolo možné prihlásiť. Za peniaze sponzora všetko.

+