MojAndroid

Ak nepatríte k fotografom s prirodzeným talentom, no máte chuť predsa len fotkám pomôcť, potom zrejme často siahate po filtroch. Veľmi známou aplikáciou je v tomto smere VSCO, ktorá vašim fotografiám nesmierne pomôže. Dobrou správou je, že filtre prichádzajú aj do videí, takže môžete (pseudo) umelecky naladiť aj vaše bežné video s kamošmi či zvieratkami. Má to však háčik. Alebo rovno dva. VSCO pre videá sú zatiaľ dostupné iba pre platformu iOS, no Android má nasledovať v tesnom závese. Druhý háčik je v tom, že filtre na videá sú momentálne dostupné len pre predplatiteľov členského programu s názvom VSCO X.

Treba však povedať, že tím stojaci za VSCO uvádza do praxe prvú, “skorú” verziu a ďalšie funkcionality a vylepšenia budú určite nasledovať.

Čo sa týka konkrétnych funkcií, ktoré je možné s videom robiť, reč je o zmenách saturácie, jasu, kontrastu či vložení nejakého konkrétneho filtra. Zatiaľ nie je možné orezávať videá či tvoriť z nich nastrihaný videoklip. Nie je však vylúčené, že časom sa možnosti rozšíria. Ako sme spomínali, je to prvá verzia.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Mimochodom, členstvo VSCO X stojí ročne 19,99 dolárov. Čo za to dostanete? Máte prístup k viacerým filtrom vo fotkách ako v neplatenej verzii a momentálne aj prístup k videám na platforme iOS.

Používate VSCO pre Android? Alebo aké iné appky na úpravu fotiek používate? Dajte nám vedieť v komentároch :)

Zdroj: theverge.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+