MojAndroid

Aplikácia VSCO patrí medzi najpopulárnejšie mobilné fotografické nástroje. Ponúka veľké množstvo nastavení a možností, ktoré ocenia profesionáli, ale aj rekreační fotografi. Tak, ako fotoaparáty na našich smartfónoch, sa ale musí vyvíjať aj softvér, ktorý používame pri fotografovaní. Tým sa riadia aj vývojári aplikácie VSCO, ktorí teraz zverejnili novú aktualizáciu s kompletne zmeneným dizajnom a aj viacerými novinkami.

https://youtu.be/v239VYVlNv0

Medzi tie novinky patrí napríklad ovládanie gestami, na ktoré si ale používatelia budú musieť zvyknúť. Práve preto môže byť nový update trochu kontroverzný, pretože zmeny v používateľskom prostredí sú skutočne citeľné a používatelia, ktorí boli zvyknutí na predošlí dizajn, sa tu nemusia hneď cítiť doma. Ďalšou výraznou zmenou je orientácia na sociálny aspekt aplikácie. To znamená objavovanie nových fotografií a fotografov, ktorí sem prispievajú.

Ovládanie gestami je tiež veľmi intuitívne, no bude vyžadovať trochu zvykania si. Prechody medzi jednotlivými časťami aplikácie sú veľmi jednoduché. Dôležité tiež je, že časť aplikácie, v ktorej sú nástroje pre úpravu obrázkov, sa až tak veľmi nezmenila, čo môže v konečnom dôsledku mnohým používateľom vyhovovať. V každom prípade ale ide o veľkú aktualizáciu, ktorá sa nemusí pozdávať úplne každému. Ak ale máte chuť experimentovať a vyskúšať, čo nové si pre vás vývojári pripravili, skontrolujte aktualizáciu v obchode Play. Tá je uvoľňovaná postupne a aj prostredníctvom nášho widgetu pod článkom môžete zistiť, či je už update pre vás dostupný.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: VSCO via Android Community

14.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+