MojAndroid

Po taxi službe Uber ponúkne v deň volieb jazdu zadarmo aj konkurenčný Liftago. Ten poskytne svojim zákazníkom a používateľom s nainštalovanou aplikáciou zľavový kód, ktorý príde používateľom tejto aplikácie, na čo budú upozornení prostredníctvom notifikácie. Jeho výška bude až 8 eur, čo by malo postačovať na presun aj do vzdialenejších častí Bratislavy. Nezabúdajte, že na jeho získanie musíte mať nainštalovanú aplikáciu Liftago, ktorú získate zadarmo z obchodu Play. Platnosť kupónu je od soboty rana 7.00 až do polnoci. K volebnej urne sa tak v rámci Bratislavy môžete odviesť úplne zadarmo – jedným smerom s Uberom, tým druhým s Liftagom.

Náš tip
Uber bude 5. marca voziť voličov k volebným urnám zadarmo

Liftago vstúpilo na slovenský trh začiatkom decembra a otestovali sme si ju aj my na vlastnej koži. Musíme povedať, že so službou sme boli spokojní. Naše skúsenosti nájdete v článku  APLIKÁCIE: K taxislužbám v Bratislave sa pridalo aj Liftago, vyskúšali sme ho.

3.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+