MojAndroid

Pred pár mesiacmi sme vám predstavili užitočnú jazkovú aplikáciu Vocabulary Miner od českých vývojárov – studio SKOUMAL. Aplikácia používa na efektívne učenie cudzích jazykov (alebo teda precvičovanie novej slovnej zásoby) obľúbenú metódu Flashcards v interaktívnej podobe. Tiež disponuje vlastnou databázou slovíčok a viac ako 2000 rozličnými hotovými balíčkami a webové rozhranie. Autori Vocabulary Miner sľúbili ako nadstavbu aplikácie spustenie webového doplnku mobilnej aplikácie. Svoj sľub splnili – web uľahčuje vytváranie vlastných kartičiek so slovíčkami a umožňuje aj ich hromadný import a export.

Algoritmus učenie sa je skutočne efektívny

Cez webové rozhranie si používateľ jednoducho pridá slovíčka na vlastný VM účet vďaka synchronizácií medzi zariadeniami. Tieto slovíčka potom môže zdieľať s ostatnými. Efektívny algoritmus učenia zabezpečí, že užívateľ narazí na slovíčko, ktoré mu nejde oveľa častejšie a naopak ľahké slová sú potlačené do úzadia. Učenie nie je stereotypné a je o to efektívnejšie aj vďaka striedaniu smerov učenia medzi cudzím a materinským jazykom. Okrem toho prináša nová verzia možnosť nahlásiť chybné slovíčko či preklep v balíku, čo skvalitňuje užívateľské balíčky v otvorenej databáze.

Okrem spomínaného webového rozhrania, rozsiahlej databázy slovíčok, rôznych jazykových úrovní aplikácia ponúka aj podporu mnohých jazykov, striedanie smerov učenia, zdieľanie vlastných balíčkov, offline prácu, štatistiky či synchronizáciu medzi viacerými zariadeniami.

Aplikácia Vocabulary Miner je dostupná pre Android zariadenia zadarmo v Obchode Play. Ak by ste chceli vyskúšať Premium verziu, ktorá ponúka neobmedzené sťahovanie hotových balíčkov, bude vás stáť iba 2 doláre ročne.

Verzia: 1.2.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.9
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Vocabulary miner: Využite efektívne nudné chvíľky učením slovíčok

21.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Martin

    chce to 24CZK / mesiac za premium :(

+