MojAndroid

Ak patríte k majiteľom Asus Transformer Prime TF201, môžete v najbližšom čase očakávať aktualizáciu na Android 4.1 Jelly Bean. K tým šťastnejším patria majitelia tohto tabletu vo Švédsku, kde sa aktualizácia už objavila počas včerajšieho dňa.

Už minulý mesiac sa objavila aktualizácia Jelly Bean pre Asus Transformer Pad, Asus Transformer Prime sa aktualizácie dočkal až teraz a môžeme očakávať, že v najbližších dňoch až týždňoch budú Švédsko nasledovať ďalšie krajiny.

Informácia o aktualizácii sa objavila na stránke spoločnosti Asus na sociálnej sieti Facebook. Informácie o iných krajinách zatiaľ nie sú známe.

Pred aktualizáciou je však dobré zvážiť fakt, že Android 4.1 Jelly Bean už nepodporuje Adobe Flash Player. Asus síce poskytol linky na stiahnutie priamo zo stránky spoločnosti Adobe, no flash vám v tomto prípade nemusí fungovať správne. Ďalším ochudobnením je odstránenie podpory WiFi Direct.

Aktualizované: 

Asus začal s aktualizáciu zariadení Transformer Prime a Transformer Pad Infinity v USA.

Aktualizované 27.9.2012 (pôvodný článok bol publikovaný 26.9.2012):

Majitelia Asus Transformer Prime v USA a v Španielsku už hlásia dostupnosť aktualizácie na Jelly Bean. Spoločnosť Asus tiež zverejnila zoznam zmien, ktoré update so sebou prináša.

  • Aktualizácia systému z verzie Android 4.0 Ice Cream Sandwich na Android 4.1 Jelly Bean
  • Defaultne zapnutý System Bar Lock
  • Funkcia pre výber viacerých fotografií
  • Podpora pre Connect Dock (Príslušenstvo)
  • Odstránenie Adobe Flash
  • Odstránenie funkcie Wi-Fi Direct
  • Odstránenie aplikácie Press Reader
Aktualizované 1.10.2012 (Pôvodný článok bol publikovaný pod názvom Vo Švédsku sa objavila aktualizácia Jelly Bean pre Asus Transformer Prime)
Podľa dostupných informácií Asus už začal s uvoľňovaním aktualizácie na Android 4.1 Jelly Bean pre Asus Transformer Prime a Transformer Pad Infinity.

Zdroj, foto: Android PoliceFacebook,  Androidauthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+