MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších multimediálnych prehrávačov dostupný pre všetky hlavné platformy sa dočkal oficiálneho uvedenia aj na operačnom systéme Android. Stabilnú verziu ponúka pre väčšinu používateľov zariadení s týmto OS. Vývojári však nezaspali na vavrínoch a stále pracujú na jeho vylepšení. Dokazujú to správy o tom, že ďalšia veľká aktualizácia prinesie podporu pre Google Chromecast.

Podpora tohto zariadenia znamená, že si prostredníctvom neho a aplikácie VLC budete môcť pozrieť svoje videá priamo na televízore alebo monitore s pripojeným Chromecastom. Ten sa dá zakúpiť aj na Slovensku a to od sumy na úrovni 40 eur. Či sa chystajú aj ďalšie novinky nie je známe, no očakávať môžeme klasické opravy chýb a zaplátavanie dier, ktoré povedú k ešte lepšiemu výkonu a stabilite aplikácie.

Zdroj: engadget

18.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+